Urząd Morski w Szczecinie

  • Dyrektor
  • bosman portu
  • w Kapitanacie Portu Dziwnów

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

    Plac Batorego 4
    70-207 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:

  • Dziwnów
  • Urząd Morski w Szczecinie
    Kapitanat Portu Dziwnów
    ul. Przymorze 4
    72-420 Dziwnów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad bezpieczeństwem żeglugi oraz nadzoru przeciwpożarowego w porcie Dziwnów
  • prowadzenie nasłuchu radiowego i korespondencji radiowej na przydzielonym kanale UKF oraz dyżuru telefonicznego, w szczególności informowanie o warunkach hydrometeorologicznych i niebezpieczeństwach nawigacyjnych
  • prowadzenie Dziennika Portowego i Dziennika Ruchu Statków,
  • przeprowadzanie kontroli stanu technicznego i wyposażenia nabrzeży (urządzenia cumowniczych, odbojowe, sprzęt ratunkowy) i infrastruktury portowej
  • przeprowadzanie kontroli dokumentów statkowych i załogowych jednostek pływających
  • przeprowadzanie dochodzeń w sprawie wypadków morskich dla Izby Morskiej i Państwowej Komisji Badania Wypadków Morskich
  • zabezpieczenie mienia znalezionego w morzu

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca w terenie w zmiennych warunkach atmosferycznych, praca przy sprzęcie komputerowym powyżej 4 godzin dziennie, narażenie na promieniowanie elektromagnetyczne, nietypowe godziny pracy (praca zmianowa)

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • brak toalet oraz podjazdów dostosowanych do potrzeb niepełnosprawnych.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w gospodarce morskiej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • znajomość Przepisów Portowych (Dz. Urz. Woj. Zachodniopom. 2013 r., poz.2932 ze zm.)
    • znajomość Ustawy z dnia 21 marca 1991 r. o obszarach morskich RP i administracji morskiej (Dz. U. 2013 poz. 934)
    • znajomość Ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie morskim (Dz. U. 2015, poz. 611)
    • umiejętność obsługi komputera.

wymagania dodatkowe

  • świadectwo operatora UKF
  • świadectwo marynarza
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopie świadectw pracy lub inne dokumenty potwierdzające zatrudnienie,

Termin składania dokumentów:

    21-09-2015

    Wydział Spraw Pracowniczych, pok. 221 a

    Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). Wymagane dokumenty tj. życiorys, list motywacyjny i oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane. Oferty otrzymane po terminie lub odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje dotyczące naboru pod nr tel.: 609 69 34 60 Dodatkowe informacje dotyczące wyniku naboru pod nr tel.: 91 4403410.