Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Złotowie

  • Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • ekspert nadzoru budowlanego

Adres urzędu

    ul. Za Dworcem 3a
    77-400 Złotów

Miejsce wykonywania pracy:

  • Złotów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z oddawaniem obiektów budowlanych do użytku
  • prowadzenie działalności kontrolnej polegającej na przeprowadzaniu wymaganych prawem obowiązkowych kontroli obiektów budowlanych
  • prowadzenie działalności inspekcyjno – kontrolnej w zakresie przestrzegania i stosowania prawa budowlanego przez uczestników procesu inwestycyjnego, utrzymania obiektów budowlanych oraz opracowywanie wniosków i zaleceń pokontrolnych
  • prowadzenie postępowań wyjaśniających przyczyny i okoliczności powstania katastrofy budowlanej
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie właściwości powiatowego inspektora nadzoru budowlanego oraz przygotowywanie projektów aktów administracyjnych
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez powiatowego inspektora nadzoru budowlanego

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • kontrole terenowe

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • narzędzia i materiały pracy – urządzenia pomiarowe, komputer

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe budowlane
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • uprawnienia budowlane
    • znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane, Kodeks postępowania administracyjnego
    • umiejętność obsługi komputera
    • prawo jazdy kat.B

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia uprawnień budowlanych
  • kopie świadectw pracy

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    30-09-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
    Za Dworcem 3a

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.