Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Żurominie

  • Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • główny księgowy
  • do spraw Prowadzenie księgowości
  • Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Żurominie

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Wymiar etatu: 0.5

Adres urzędu

    ul. Lidzbarska 27, 09-300 Żuromin, woj. mazowieckie

Miejsce wykonywania pracy:

  • Żuromin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • dysponowanie środkami pieniężnymi,
  • prowadzenie spraw kadrowo – płacowych jednostki, c) ręczne prowadzenie rachunkowości jednostki, d) ręczne dokonywanie zapisów na kontach syntetycznych i analitycznych operacji gospodarczych, e) dokonywanie ewidencji składników majątkowych, f) dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
  • ręczne prowadzenie rachunkowości jednostki, sporządzanie bilansu jednostki, n) sporządzanie sprawozdań oraz innej dokumentacji finansowej wymaganej przepisami.
  • ręczne dokonywanie zapisów na kontach syntetycznych i analitycznych operacji gospodarczych,
  • dokonywanie ewidencji składników majątkowych, kontrola formalno-prawna i rachunkowa dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe,
  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
  • dokonywanie kontroli dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, l) sporządzanie rocznego planu budżetowego w zakresie dochodów i wydatków oraz bieżąca analiza w celu zabezpieczenia działalności Inspektoratu,
  • zatwierdzanie wydatków budżetowych, kontrola nad terminowością wpłat z tytułu dochodów budżetowych,

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca biurowa, praca przy komputerze poniżej 4 godzin dziennie

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • praca przy komputerze [poniżej 4 godzin dziennie

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • a) wykształcenie zgodne z art. 54 pkt 2 ust. 5 Ustawy o finansach publicznych z dnia 27 sierpnia 2009 roku

wymagania dodatkowe

  • umiejętność obsługi programu Excel, prawo jazdy kat. B

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • oświadczenie o nieposzlakowanej opinii lub opinie z poprzednich miejsc pracy; kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu, oświadczenie o umiejętności obsługi komputera lub zaświadczenie o ukończeniu kursu komputerowego,

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    29-04-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
    Lidzbarska 27/28
    09-300 Żuromin

    Dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko: główny księgowy” ,

    w terminie od godz. 7:30 dnia 18.04.2016 r. do godz. 15:30 dnia 29.04.2016 r.

    osobiście w sekretariacie PINB Żuromin (ul. Lidzbarska 27, 09-300 Żuromin, pok. 28) lub za pośrednictwem poczty na adres: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Żurominie, ul. Lidzbarska 27, 09-300 Żuromin.

    TERMIN UWAŻA SIĘ ZA ZACHOWANY, JEŚLI: dokumenty aplikacyjne wpłyną skutecznie do PINB Żuromin, tj. do sekretariatu. Aplikacje, które wpłyną do PINB po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

    UWAGA:
    W Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Żurominie (www.zuromin-powiat.pl) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (www.dsc.kprm.gov.pl) będą upowszechniane:
    1. lista kandydatów spełniających wymagania formalne (tj. zakwalifikowanych do dalszego etapu) oraz termin i miejsce przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej,
    2. informacja o wyniku naboru.

    Dodatkowo na tablicy informacyjnej mieszczącej się na I piętrze Starostwa Powiatowego (przy sekretariacie) będą upowszechniane:
    1. termin i miejsce przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej,

    Informacja o terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej będzie również dostępna pod nr tel. 23 657 31 37.