Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jaśle

  • Powiatowy Lekarz Weterynarii
  • główny księgowy
  • do spraw budżetu i finansów
  • w zespole ds. administracyjnych oraz finansowo-księgowych

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

    ul. Floriańska 92
    38-200 Jasło
    tel. 13 44 643 21

Miejsce wykonywania pracy:

  • Jasło

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • dysponowanie środkami budżetowymi zgodnie z planem finansowym jednostki
  • sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych
  • prowadzenie rachunkowości jednostki
  • prawidłowe i terminowe rozliczanie należności i zobowiązań pieniężnych
  • opracowywanie analiz ekonomicznych
  • prowadzenie całokształtu obsługi finansowej w systemie TREZOR
  • sporządzanie planów i sprawozdawczości w zakresie budżetu zadaniowego

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca w siedzibie inspektoratu
    – praca siedząca przy komputerze, wymagająca dużej koncentracji i wymuszonej pozycji ciała
    – praca często pod presją czasu
    – kontakt z klientami zewnętrznymi urzędu

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Stanowisko pracy znajduje się w pokoju biurowym na I piętrze, wyposażone w komputer z oprogramowaniem.
    Budynek oraz pomieszczenia inspektoratu nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: wyższe oraz zgodne z art. 54 ustawy z dnia 27.08.2009 r. o finansach publicznych
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 5 lat doświadczenia zawodowego w księgowości jednostek sektora finansów publicznych
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • biegła znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ubezpieczeniach społecznych, ustaw podatkowych
    • znajomość przepisów o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,
    • znajomość obsługi bankowości elektronicznej NBP oraz programów CDN Optima księgowo – płacowych, Płatnik
    • sumienność, rzetelność, dokładność, samodzielność,

wymagania dodatkowe

  • znajomość obsługi systemu TREZOR
  • znajomość zasad rozliczania budżetu zadaniowego (aplikacja BUZA)

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • świadectwa pracy
  • zaświadczenia o ukończonych kursach i szkoleniach

Termin składania dokumentów:

    30-11-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    Floriańska 92

    Oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
    Dokumenty złożone w aplikacji nie będą zwracane.
    Wymagane oświadczenia muszą być opatrzone datą oraz własnoręcznym podpisem.
    Tylko zakwalifikowani kandydaci do następnego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie jego przeprowadzenia.
    Po zakończeniu naboru oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone po upływie 3 miesięcy.