Komenda Powiatowa Policji w Łasku

  • Komendant Powiatowy Policji
  • inspektor
  • Zespołu Organizacji Służby i spraw Obronnych

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Adres urzędu

    ul. 9 Maja 32/26

Miejsce wykonywania pracy:

  • Łask

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizacja zadań związanych ze sprawozdawczością oraz wprowadzaniem danych statystycznych Wydziału Prewencji do policyjnych systemów informatycznych,
  • opracowywanie i bieżąca aktualizacja dokumentacji dotyczącej działania jednostki w zakresie sytuacji kryzysowych,
  • sporządzanie analiz stanu bezpieczeństwa na potrzeby dyslokacji służby,
  • opracowywanie i bieżąca aktualizacja dokumentacji mobilizacyjno – obronnej,
  • współpraca z organami administracji rządowej, samorządowej oraz instytucjami działającymi na terenie powiatu łaskiego w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z wydawaniem pozwoleń na posiadanie broni pneumatycznej,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą administracyjno – biurową Wydziału Prewencji.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca biurowa,
    – praca w siedzibie urzędu.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
    – możliwość poruszania się po budynku ograniczona, brak wind, brak toalet dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, brak drzwi automatycznie otwierających się.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość obsługi komputera,
    • umiejętność organizacji pracy własnej,
    • umiejętność pracy w zespole.

wymagania dodatkowe

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność

Termin składania dokumentów:

    30-09-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Komenda Powiatowa Policji
    ul. 9 Maja 32/36
    98-100 Łask

    -dokumenty w zamkniętych kopertach z dopiskiem na kopercie „oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr WP-1” należy składać do dnia 30.09.2015r. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Łasku w godzinach 8.00-15.00, albo za pośrednictwem poczty lub innej jednostki świadczącej usługi przewozowe na adres komendy. Za termin ich złożenia uważa się datę nadania aplikacji w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego,
    – wynagrodzenie: mnożnik kwoty bazowej 0,947, tj. 1774,53 zł brutto + wysługa lat,
    – oferty, które nie spełniają wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę,
    – oferty odrzucone, zostaną komisyjne zniszczone,
    – oświadczenie i list motywacyjny muszą być podpisane własnoręcznie,
    – kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu zostaną poinformowani telefonicznie w dniu 02.10.2015r. o terminie testu wiedzy,
    – test wiedzy obejmował będzie zagadnienia z zakresu: ustawy o służbie cywilnej, ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o Policji,
    – umowa o pracę na zastępstwo do dnia 06.02.2016r.