Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim

  • Komendant Powiatowy Policji
  • inspektor
  • do spraw kadr i szkolenia
  • Podzespole Kadr i Szkolenia Zespołu Wspomagającego

Adres urzędu

    Komenda Powiatowa Policji
    w Lwówku Śląskim
    59-600 Lwówek Śląski
    ul. Jana Pawła II 12

Miejsce wykonywania pracy:

  • Lwówek Śląski

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem i rozwiązaniem stosunku pracy pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.
  • Ustalanie uprawnień pracowników do pracowniczego stażu pracy, nagrody jubileuszowej i innych świadczeń oraz przygotowywanie decyzji w tych sprawach, w celu przekazania komórce wypłacającej świadczenia finansowe informacji na temat wysokości należnych świadczeń.
  • Rozpoznawanie potrzeb w zakresie kursów i szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników i funkcjonariuszy Policji.
  • Ewidencjonowanie czasu pracy i absencji pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim.
  • Przygotowywanie dokumentacji w sprawach emerytalno – rentowych w celu przekazania jej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo – mobilizacyjnej funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, opracowywanie regulaminu i etatu jednostki zmilitaryzowanej Komendy Powiatowej Policji w Lwówku i na czas zagrożenia bezpieczeństwa państwa i w czasie wojny.
  • Zakładanie i prowadzenie teczki akt osobowych w celu przechowywania dokumentacji pracowniczej.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca biurowa

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – praca biurowa przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy
    – praca przy sztucznym i naturalnym oświetleniu
    – obsługa urządzeń biurowych (komputer, kserokopiarka, drukarka, fax., telefon)

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów prawa pracy, systemu ubezpieczeń społecznych
    • znajomość przepisów ustawy o Policji i przepisów wykonawczych
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • samodzielność, dyspozycyjność, dokładność
    • obsługiwanie programu ZUS „Płatnik”

wymagania dodatkowe

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowym

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie, kwalifikacje, umiejętności itp.
  • kopie świadectw pracy

Termin składania dokumentów:

    31-12-2015

    Jana Pawła II 12
    z dopiskiem „Oferta zatrudnienia na stanowisku inspektor ds. kadr i szkolenia”

    W aplikacji kandydaci powinni wskazać numer ogłoszenia o naborze.
    Wysokość proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: mnożnik kwoty bazowej 1,1 co stanowi kwotę 2 060,- zł brutto. Kandydaci, którzy spełniają wymogi formalne określone
    w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu przeprowadzenia kolejnych etapów naboru oraz o stosowanych technikach (metodach) selekcji (np. test wiedzy, rozmowa kwalifikacyjna, zadanie praktyczne).
    Aplikacje niekompletne, nie zawierające wskazanych w ogłoszeniu dokumentów i oświadczeń opatrzonych własnoręcznym podpisem kandydata lub złożone/nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane. KPP w Lwówku Śląskim nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń o prowadzonych naborach, publikowanych w komercyjnych portalach internetowych lub innych źródłach informacji o podobnym charakterze.