Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Dębicy

  • Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • inspektor
  • do spraw inspekcji i kontroli

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Adres urzędu

    Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Dębicy,
    ul. Parkowa 28,
    39-200 Dębica

Miejsce wykonywania pracy:

  • Dębica
  • Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Dębicy,

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • kontrola przestrzegania i stosowania przepisów ustawy prawa budowlanego i z przepisami wykonawczymi
  • uczestnictwo w przeprowadzanych kontrolach budów
  • przygotowywanie projektów pism, postanowień i decyzji wynikających z prowadzonych spraw
  • sporządzanie okresowych sprawozdań z przeprowadzonych inspekcji budowlanych

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca w urzędzie oraz poza jego siedzibą podczas wyjazdów służbowych na kontrole w obrębie powiatu

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Siedziba urzędu mieści się na V piętrze z windą. Toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych; praca wykonywana w biurze i na obiektach budowlanych oraz na otwartej przestrzeni; narzędzia pracy i materiały pracy – komputer, samochód służbowy

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie budowlanei lub wyższe z branży budowlanej
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w budownictwie w przypadku wykształcenia średniego i powyżej 1/2 roku w przypadku wykształcenia wyższego
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów ustawy Prawo Budowlane
    • wiedza z zakresu postępowania administracyjnego
    • umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów
    • umiejętnosc redagowania pism
    • obsługa komputera

wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w pracy w administracji państwowej
  • prawo jazdy kat.B

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dowodu osobistego
  • kopie dokumentów potwierdzających praktykę zawodową
  • kopia prawa jazdy

Termin składania dokumentów:

    14-01-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
    Parkowa 28

    -oferty niekompletne i nie spełniające wymogów formalnych nie będą rozpatrywane;
    -oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu naboru;
    -Osoby zakwalifikowane do postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomione telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej;
    -dodatkowe informacje można uzyskać po nr telefonu 14 686-40-30
    -Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.