Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu

  • Dyrektor Regionalnego Zarządu
  • inspektor
  • do spraw transportu
  • w Dziale Transportu

    ul. C.K. Norwida 34
    50-950 Wrocław

Miejsce wykonywania pracy:

  • Wrocław

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Koordynacja i planowanie wyjazdów samochodów służbowych;
  • Nadzór nad pracą kierowców, ewidencjonowanie czasu pracy kierowców;
  • Wystawianie kart drogowych oraz sporządzanie kart eksploatacyjnych dla pojazdów;
  • Weryfikacja kart drogowych, miesięcznych kart eksploatacyjnych pojazdów oraz raportów pracy sprzętu zmechanizowanego;
  • Rozliczanie zakupów oraz zużycia paliwa pojazdów i sprzętu zmechanizowanego, wprowadzanie ich do komputerowej bazy danych;
  • Wszelkie sprawy związane z rejestracją pojazdów;
  • Nadzór nad techniczną eksploatacją pojazdów;
  • Prowadzenie książek inwentarzowych pojazdów oraz indywidualnych kartotek wyposażenia kierowców.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca w siedzibie urzędu

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Praca przy komputerze.
    Budynek 3-piętrowy, bez windy.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie transportu
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • Doświadczenie w sporządzaniu lub weryfikacji kart drogowych, raportów pracy i miesięcznych kart eksploatacyjnych pojazdów oraz innych dokumentów związanych tematycznie z transportem;
    • Znajomość zagadnień z dziedziny transportu;
    • Znajomość ustawy Prawo o ruchu drogowym.

wymagania dodatkowe

  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja czasu i miejsca pracy;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • Kopie świadectw pracy, szkoleń, ukończonych kursów.

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    30-11-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej
    Dział Personalny
    pokój nr 11 lub 12

    • Dokumenty należy składać lub przesłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem NP-10/TT/2015
    • Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie lub nie będą zawierały któregokolwiek dokumentu z wymaganych w niniejszym ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane (o ważności aplikacji decyduje data stempla pocztowego w przypadku wysłania pocztą lub data wpływu w przypadku osobistego dostarczenia dokumentów).
    • Wszystkie oświadczenia, CV/życiorys i list motywacyjny muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.
    • Kandydaci dopuszczeni do postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomieni telefonicznie. Brak odpowiedzi jest równoznaczny z niezakwalifikowaniem.
    • Rekrutacja odbędzie się w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, ul. C. K. Norwida 34.
    • W procesie rekrutacji zostaną przeprowadzone: analiza dokumentów aplikacyjnych, zadanie sprawdzające znajomość dokumentacji związanej z obsługą transportową, rozmowa kwalifikacyjna.
    • Dokumenty aplikacyjne nieodebrane w okresie trzech miesięcy od zakończenia procedury konkursowej na w/w stanowisko oraz niespełniające wymogów formalnych zostaną komisyjnie zniszczone.