Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Warszawie

  • Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
  • inspektor
  • do spraw kontroli
  • Wydziale Kontroli

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Adres urzędu

    ul. Marszałkowska 115
    00-102 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Grójec
  • Grójeckie Centrum Logistyczne (Truck Arena Grójec) Słomczyn 81 05-600 Grójec

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przeprowadzanie kontroli jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych
  • opracowywanie materiałów pokontrolnych
  • przeprowadzanie oceny i wydawanie świadectw w zakresie jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych
  • wprowadzanie danych do Zintegrowanego Systemu Informatycznego

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca biurowa,
    – wyjazdy w teren w celu przeprowadzania kontroli
    – praca z komputerem

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Obiekt nie będący własnością WIJHARS nie jest dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiada windę natomiast brak pochylni, brak toalet dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

    Wynagrodzenie 1873,84 zł brutto, osoba zamieszkała w miejscowości Grójec – okolice.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi komputera – pakiet Office

wymagania dodatkowe

  • komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, dokładność

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    09-05-2016

    Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych

    Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. (Liczy się data wpływu do (WIJHARS).
    Nadesłanych dokumentów nie dosyłamy.
    Oferty odrzucone będą zniszczone.

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.