Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku

  • Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska
  • inspektor
  • do spraw ochrony środowiska
  • Wydział Inspekcji

    Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, Trakt Św. Wojciecha 293, 80-001 Gdańsk

Miejsce wykonywania pracy:

  • Gdańsk i teren woj. pomorskiego

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w kontroli przestrzegania przez podmioty przepisów o ochronie środowiska ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej gospodarki odpadami i przeciwdziałania poważnym awariom przemysłowym
  • udział w postępowaniach pokontrolnych, przygotowanie zarządzeń pokontrolnych, wystąpień do organów administracji rządowej i samorządowej, wniosków do organów ścikania
  • udział w prowadzeniu postępowań w sprawach wymierzania kar pieniężnych oraz wstrzymywania użytkowania instalacji
  • prowadzenie baz danych o podmiotach korzystających ze środowiska
  • prwadzenie rejestru uwalniania i transferu zanieczyszczeń

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca od poniedziałku-piątku 7;15-15;15,
    częste wyjazdy w teren, zmienne warunki atmosferyczne, kontakt z petentem,

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • praca z komputerem pow. 4 godzin dziennie, bariery architektoniczne związane z poruszaniem się po budynku, brak windy, brak odpowiedniej szerokości drzwi, niedostosowane toalety.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów i aktów prawnych związanych z ochroną środowiska

wymagania dodatkowe

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat.B staż w prowadzeniu samochodu
  • dobry stan zdrowia,
  • praktyka, staż w sektorze ochrony śrdowiska
  • umiejęność pracy w zepole, komunikatywność,

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    12-11-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
    Trakt Św. Wojciecha 293
    80-001 Gdańsk

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.Wynagrodzenie zasadnicze 2000zł. brutto. Dodatkowych informacji udziela Pan Jarosław Stańczyk Naczelnik Wydziału Inspekcji tel 587659994