Wojskowa Komenda Uzupełnień w Słupsku

  • Komendant
  • inspektor
  • w Wydziale Planowania Mobilizacyjnego i Administrowania Rezerwami

Adres urzędu

    76-200 Słupsk ul. Bohaterów Westerplatte 8

Miejsce wykonywania pracy:

  • Słupsk

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Typowanie żołnierzy rezerwy na przydziały mobilizacyjne, przygotowania wezwań do kierowanie żołnierzy rezerwy na komisje lekarskie
  • Realizacja zapotrzebowań oraz spraw dot. zmian w uzupełnianych jednostkach wojskowych.
  • Wypisywanie kart mobilizacyjnych i kart powołania żołnierzom rezerwy, którym nadano przydziały mobilizacyjne.
  • Uzupełnianie danych ewidencyjne żołnierzy rezerwy posiadających przydziały mobilizacyjne w systemie SPIRALA – ZINT.
  • Utrzymywanie w stałej aktualności karty powołania w systemie pozwalającym na sprawne ich doręczenie do urzędów organizujących akcję kurierską
  • Opracowywanie sprawozdań i analiz w wydziale
  • Realizacja zaplanowanych zadań w czasie osiągania wyższych stanów gotowości bojowej oraz w sytuacjach kryzysowych

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca poza siedzibą urzędu, wyjazdy służbowe

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Praca przy obsłudze interesantów z wykorzystaniem komputera, występują bariery architektoniczne utrudniające poruszanie się po budynku: schody, brak wind i podjazdów, brak odpowiedniej szerokości drzwi, brak odpowiednio dostosowanych toalet

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok 6 miesięcy stażu pracy w administracji publicznej lub 1 rok w danym obszarze
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli „POUFNE”
    • znajomość ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP oraz rozporządzeń wydanych na jej podstawie,
    • znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kategorii „B”;
  • kurs administrowania rezerwami
  • doświadczenie jako żołnierz zawodowy w komórkach mobilizacyjnych lub kadrowych jednostek wojskowych

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),
  • kopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie
  • kopia prawa jazdy

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopia dokumentu potwierdzającego zwolnienie z zawodowej służby wojskowej – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, gdy znajdą się

Termin składania dokumentów:

    26-10-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Wojskowa Komenda Uzupełnień
    Bohaterów Westerplatte 8/-
    76-200 Słupsk

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
    W ofercie należy podać dane kontaktowe: adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu;

    Komisja skontaktuje się tylko z osobami, które po ocenie dokumentów uzna za najbardziej odpowiednie do pracy na ww. stanowisku i poinformuje o terminie dalszego etapu naboru