Wojskowa Komenda Uzupełnień w Głogowie

  • Komendant
  • młodszy informatyk
  • Komenda

Adres urzędu

    ul. Wojska Polskiego 58
    67-200 Głogów

Miejsce wykonywania pracy:

  • Głogów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zapewnienie właściwej eksploatacji sprzętu teleinformatycznego
  • zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych
  • ochrona systemów teleinformatycznych
  • prowadzenie ewidencji sprzętu teleinformatycznego
  • administrowanie stroną internetową
  • pełnienie funkcji administratora podmiotu publicznego platformy e-PUAP
  • planowanie potrzeb materiałowo-technicznych
  • kontrola stanu technicznego sprzętu

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca samodzielna biurowa, bieżący kontakt z użytkownikami wewnętrznej sieć informatycznej, wyjazdy słuzbowe.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Urządzenia teleinformatyczne, konieczność poruszania się po dwu piętrowym budynku z piwnicą, brak windy i podjazdów.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie preferowane informatyczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 12 miesięcy doświadczenia zawodowego
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów regulujących sprawy powszechnego obowiązku obrony
    • znajomość przepisów o ochronie danych osobowych i informacji niejawnych
    • znajomość systemów operacyjnych Windows 7, Windows 2008 Server

wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”
  • przeszkolenie dla Administratorów Systemu w zakresie technologii Magic eksploatacji systemu SPIRALA-ZINT
  • znajomość ”MS Office”, Windows Serwer
  • znajomość Active Directory
  • znajomość CMS
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopia świadectwa pracy
  • kopia dowodu osobistego

Termin składania dokumentów:

    07-12-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Wojskowa Komenda Uzupełnień
    Wojska Polskiego 58

    Dokumenty składać osobiście lub za pośrednictwem poczty w zamkniętych i opisanych kopertach z napisem „oferta pracy młodszy informatyk”
    Oferty niekompletne i złożone w innej formie nie będą rozpatrywane.