Archiwum Marynarki Wojennej w Gdyni

  • Dyrektor
  • pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych
  • w Pionie Ochrony Informacji Niejawnych

Adres urzędu

    Archiwum Marynarki Wojennej
    ul. Dickmana
    81-103 Gdynia

Miejsce wykonywania pracy:

  • Gdynia

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • zapewnienie ochrony informacji niejawnych, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa fizycznego;
  • zapewnienie ochrony systemów teleinformatycznych, w których są przetwarzane informacje niejawne;
  • zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych, w szczególności szacowanie ryzyka;
  • kontrola ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie tych informacji;
  • opracowywanie planu ochrony informacji niejawnych i nadzorowanie jego realizacji;
  • prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony informacji niejawnych;
  • prowadzenie zwykłych postepowań sprawdzających oraz kontrolnych postępowań sprawdzających;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z ochroną informacji niejawnych.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • wystąpienia publiczne;
    wyjazdy służbowe;
    kontakty zewnętrzne;
    samodzielność w wykonywaniu zadań;
    dyspozycyjność, możliwość wystąpienia nietypowych godzin pracy

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • praca przy komputerze;
    kurz, mikroustroje występujące na aktach;
    podjazdy na korytarzach;
    brak dostosowania toalet dla niepełnosprawnych.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • umiejętność obsługi komputera;
    • umiejętność redagowania pism;
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
    • dokładność, sumienność;
    • umiejętność samokształcenia oraz łatwość przyswajania nowych zagadnień
    • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego do klauzuli „ŚCIŚLE TAJNE”
    • posiadanie zaświadczenia o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych wydane przez ABW lub SKW;
    • bardzo dobra znajomość przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce.

wymagania dodatkowe

  • znajomość podstawowych programów komputerowych;
  • znajomość problematyki pracy kancelarii tajnej.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ”ŚCIŚLE TAJNE”
  • kopia zaświadczenia o przeszkoleniu w zakresie ochrony informacji niejawnych przeprowadzonego przez ABW lub SKW;
  • dokument potwierdzający staż pracy – min. 1 rok na stanowisku pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych
  • wyrażenie zgody na nadanie pracowniczego przydziału mobilizacyjnego na czas wojny lub mobilizacji.

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    30-10-2015

    Oferty pracy na wolne stanowisko należy zapakować w kopertę z dopiskiem „Oferta pracy w służbie cywilnej, Nr ogłoszenia …”, i przesłać na adres Archiwum Marynarki Wojennej lub złożyć osobiście w kancelarii tajnej p. Nr 13.
    Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 261-26-72-14.
    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.