Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie

  • Dyrektor Generalny
  • podreferendarz
  • do spraw organizacyjno-administracyjnych
  • w Wydziale Elektronicznego Poboru Opłat w Delegaturze Południowej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Adres urzędu

    Główny Inspektorat Transportu Drogowego
    Al. Jerozolimskie 94
    00-807 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Kraków
  • Delegatura Południowa GITD
    ul. Bratysławska 5
    31-201 Kraków
    Obszar Delegatury Południowej z siedzibą w Krakowie, obejmujący swoim zasięgiem obszar województwa małopolskiego oraz świętokrzyskiego.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Pomaga przy prowadzeniu postępowań administracyjnych wynikających z przeprowadzanych kontroli.
  • Sporządza raporty oraz sprawozdania dotyczące realizowanych zadań służbowych pracowników wydziału w celach analitycznych i umożliwiających ocenę merytoryczną podjętych działań.
  • Pomaga w przygotowaniu dokumentacji pokontrolnych.
  • Pomaga przy koordynacji ewidencji czasu pracy pracowników Delegatury, przy sporządzaniu grafiku służb oraz harmonogramów czasu pracy, prowadzi pomocnicze ewidencje planów urlopowych.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • • praca zmianowa w systemie równoważnym,
    • obsługa klienta zewnętrznego w tym kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • • praca przy komputerze min. 4 godz. dziennie,
    • obsługa urządzeń (komputer, skaner, telefon, fax),
    • budynek siedziby Delegatury nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

    Inne
    Mnożnik: 1,200

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • prawo jazdy kat. B minimum 2 lata,
    • znajomość przepisów: ustawa o transporcie drogowym wraz z aktami wykonawczymi, ustawa prawo o ruchu drogowym wraz z aktami wykonawczymi, ustawa o drogach publicznych wraz z aktami wykonawczymi, kodeks postępowania administracyjnego,
    • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel),
    • komunikatywność,
    • sumienność,
    • współpraca w zespole,
    • gotowość do uczenia się.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    18-09-2015

    Biuro Dyrektora Generalnego
    z dopiskiem na kopercie i w liście motywacyjnym: BDG.110.54.2015.0951

Inne informacje:

    Liczy się data stempla pocztowego.
    Prosimy o napisanie w liście motywacyjnym, jakiego ogłoszenia dotyczy oferta–numer podany w „miejscu składania dokumentów”.

    Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie postępowania rekrutacyjnego. Oferty przesłane drogą elektroniczną nie opatrzone bezpiecznym podpisem elektronicznym lub faksem lub otrzymane po terminie lub nie spełniające wymagań określonych w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Przyjmujemy tylko kserokopie dokumentów. W przypadku wpływu dużej liczby ofert, Urząd zastrzega sobie możliwość rozsyłania informacji o terminie postępowania rekrutacyjnego wyłącznie drogą e-mailową. W sytuacji braku dostępu kandydata do poczty elektronicznej, prosimy o zamieszczenie takiej informacji wraz z telefonem kontaktowym w liście motywacyjnym.

    Weryfikacja spełniania przez kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie na podstawie dokumentów wymienionych w części „wymagane dokumenty i oświadczenia”. Za kompletne oferty uznane będą oferty, zawierając wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.

    Prosimy o skorzystanie ze wzorów oświadczeń, które dostępne są na stronie internetowej Inspektoratu w zakładce Kariera pod adresem http://www.gitd.gov.pl/kariera/dokumenty-do-pobrania.Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zasad organizacji naboru, które są dostępne w zakładce Kariera na stronie internetowej Inspektoratu pod adresem http://www.gitd.gov.pl/kariera. Pod tym adresem znajduję się również formularz kontaktowy, umożliwiający bezpośredni kontakt z działem rekrutacji. Zachęcamy także do kontaktu mailowego na adres rekrutacja@gitd.gov.pl.

    Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w powyższym ogłoszeniu.

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.