Izba Skarbowa w Olsztynie

  • Dyrektor
  • referent
  • do spraw sekretariatu
  • w Samodzielnym Referacie Obsługi Bezpośredniej, Spraw Karnych Skarbowych, Sekretariatu w Urzędzie Skarbowym w Nidzicy

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

    Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 59A
    10-950 Olsztyn

Miejsce wykonywania pracy:

  • Nidzica
  • Urząd Skarbowy w Nidzicy
    ul. Żeromskiego 11
    13-100 Nidzica

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie sekretariatu Naczelnika Urzędu Skarbowego;
  • odbieranie i przygotowywanie korespondencji wpływającej do Urzędu i wychodzącej z Urzędu w celu wprowadzenia jej do rejestru;
  • obsługa aplikacji Biblioteka Akt w celu ewidencji korespondencji w Urzędzie;
  • prowadzenie spraw dotyczących wewnętrznych procedur postępowania i innych dokumentów o charakterze zarządczym wydawanych przez naczelnika urzędu skarbowego w zakresie realizacji zadań określonych w art. 5 ust. 6 i ust. 6a ustawy o urzędach i izbach skarbowych oraz w innych przepisach odrębnych;
  • organizacja obiegu informacji i dokumentacji w zakresie zapewniającym prawidłową obsługę Naczelnika Urzędu Skarbowego, w szczególności w sprawach obsługi kadrowej, gospodarowania mieniem, eksploatacyjno-zaopatrzeniowych, obronnych, zarządzania kryzysowego, ochrony informacji prawnie chronionych, ochrony fizycznej osób, obiektu i mienia, ochrony przeciwpożarowej, archiwizacji.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca w siedzibie Urzędu,
    – praca biurowa,
    – praca wymagająca kontaktu z klientem zewnętrznym,
    – praca wymagająca współpracy w zespole, komunikowania się z pracownikami Urzędu
    i jednostkami zewnętrznymi, wymaga szybkości i dokładności w wykonywaniu zadań.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – narzędzia i materiały pracy – komputer, urządzenia biurowe,
    – praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin,
    – bariery architektoniczne: możliwość poruszania się po budynku, zainstalowana winda, brak wysokich krawężników i schodów, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowane toalety.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów ustawy o służbie cywilnej;
    • znajomość przepisów zarządzenia nr 14 Ministra Finansów z dnia 27 listopada 2001 r. w sprawie obsługi kancelaryjnej izb i urzędów skarbowych oraz organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych i składnicy akt w tych organach (wraz z zarządzeniami zmieniającymi nr 46 i nr 47 z 21 lipca 2015 r.);
    • umiejętność redagowania pism;
    • komunikatywność.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Termin składania dokumentów:

    16-09-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Oferty pracy należy przesyłać na adres:
    lub składać do kancelarii Izby Skarbowej w Olsztynie – z dopiskiem „Oferta pracy US Nidzica OBKSSN”

    Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego lub data wynikająca z datownika Izby).
    Kandydaci, których oferty spełniają wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie, miejscu oraz metodach i technikach postępowania selekcyjnego.
    Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
    Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 89 5254119

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.