Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Siedlcach

  • Powiatowy Lekarz Weterynarii
  • referent
  • do spraw administracyjnych
  • w zespole d/s finansowo-księgowych

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

    08-110 Siedlce
    ul. Kazimierzowska 29

Miejsce wykonywania pracy:

  • Siedlce

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie spraw administracyjnych Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Siedlcach,
  • wsparcie administracyjne zespołu d/s finansowo-księgowych w bieżącej pracy,
  • redagowanie i sporządzanie czystopisów pism, przygotowanie dokumentów do realizacji zestawień i sprawozdań sporządzanych w obrębie zespołu d/sfinansowo-księgowych,
  • zastępstwo osób zatrudnionych w zespole d/s finansowo-księgowych,

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • -praca administarcyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych,
    -praca w siedzibie urzędu oraz współpraca z bankiem, urzędami i instytucjami,
    -praca wymagająca dyspozycyjności

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • -podstawowe wyposażenie stanowiska to: zestaw komputerowy, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe,
    -praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie,
    -stanowisko pracy zlokalizowane na parterze,
    -występują bariery architektoniczne-pomieszczenia oraz ciągi komunikacyjne niedostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych; w budynku nie występują uciążliwe, szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe kierunek administracja
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • praktyczna znajomość obsługi progrmu MS Office,
    • praktyczna znajomość procedur administracyjnych,instrukcji kancelaryjnej i instrukcji archiwalnej,
    • praktyczna znajomość obsługi urządzeń biurowych,
    • znajomość przepisów KPA, o Inspekcji Weterynaryjnej, Finanse Publiczne, zamówienia publiczne,
    • znajomość obsługi platformy e-PUAP.
    • umiejętność dobrej współpracy z innymi pracownikami
    • prawo jazdy kat. B

wymagania dodatkowe

  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w administracji publicznej.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentów potwierdzających posiadanie prawa jazdy kat. B

Termin składania dokumentów:

    01-01-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii
    Kazimierzowska 29

Inne informacje:

    -dodatkową informację można uzyskać pod nr tel. 25 6326027,
    -umowa o pracę na czas określony powyżej 6 miesięcy,
    -oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego),
    -oświadczenia, życiorys i list motywacyjny muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem,
    -kopie dokumentów muszą być opatrzone „za zgodność z oryginałem” oraz opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.