Wojskowa Komenda Uzupełnień w Malborku

  • Komendant
  • referent prawno-administracyjny

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

    Plac 3 Maja 4
    82-200 Malbork

Miejsce wykonywania pracy:

  • Malbork

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udzielanie pomocy prawnej w postępowaniach wyjaśniających i sprawach związanych z powszechnym obowiązkiem obrony oraz wydawanie opinii, udzielanie informacji i wyjaśnień w świetle obowiązujących przepisów prawa
  • prowadzenie i utrzymanie w stałej aktualności ewidencji personalnej żołnierzy zawodowych i pracowników służby cywilnej
  • przedstawianie propozycji zmian, uchylenia lub wydania decyzji administracyjnych opracowywanych w komórkach organizacyjnych Wojskowemu Komendantowi Uzupełnień
  • informowanie o zmianie w obowiązującym stanie prawnym i stwierdzonych naruszeniach prawa oraz wnioskowanie o usuniecie przyczyn zaistniałych nieprawidłowości
  • prowadzenie spraw skierowanych na drogę postępowania karnego i reprezentowanie WKU przed sądami
  • współpraca z radcą prawnym szczebla nadrzędnego w sprawach prawno-administracyjnych

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca administracyjno-biurowa wymagająca koncentracji z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych.
    Wyjazdy służbowe w godzinach pracy.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – występują bariery architektoniczne utrudniające dostępność do budynku, pozostałych pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń sanitarnych ( brak podjazdów, wind, toalety nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych,);
    – narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe.
    Zatrudnienie od listopada 2015 r., do czasu powrotu pracownika (maksymalnie do końca pierwszego kwartału 2017 r.) z natychmiastowym okresem wypowiedzenia. Wynagrodzenie brutto około 2500zł.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe prawnicze lub administracyjne
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość kodeksu postępowania administracyjnego, kodeksu pracy i ustawy o służbie cywilnej
    • znajomość ustawy o powszechnym obowiązku obrony RP
    • znajomość ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych
    • umiejętność opracowywania projektów decyzji administracyjnych
    • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Windows oraz MS Office

wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w pracy w organach administracji publicznej
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • samodzielność i operatywność w działaniu
  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie świadectw pracy oraz ukończonych kursów, szkoleń

Termin składania dokumentów:

    15-10-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Wojskowa Komenda Uzupełnień
    pl. 3 Maja 4

    Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy wstępnej. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

    Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 261-536-171

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.