Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie

  • Dyrektor Generalny
  • specjalista
  • do spraw zamówień publicznych
  • w Wydziale Zamówień Publicznych Oddziału w Szczecinie

    Oddział w Szczecinie, ul. Boh. Warszawy 33, 70-340 Szczecin,

Miejsce wykonywania pracy:

  • Szczecin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań o zamówienie publiczne, w tym przygotowywanie i publikowanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia, ogłoszeń, zmian i wyjaśnień oraz innych niezbędnych informacji wynikających z obowiązujących procedur,
  • udział w pracach komisji przetargowych, sporządzanie protokołów postępowania o zamówienie publiczne,
  • opracowywanie treści rozstrzygnięć odwołań i udział w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądem w związku z prowadzonymi postępowaniami,
  • udział w przygotowywaniu umów pod względem zgodności z przepisami prawa zamówień publicznych,
  • prowadzenie rejestru umów i statystyki zamówień publicznych, sporządzanie planów zamówień i sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych ,
  • przygotowywanie i przekazywanie dokumentów do archiwizacji.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – stres związany z obsługa klientów zewnętrznych,
    – zagrożenie korupcją,
    – obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – praca w pomieszczeniach biurowych, z wykorzystaniem komputera i urządzeń biurowych,
    – budynek i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac, ale nie są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
    – praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych.
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów prawa zamówień publicznych,
    • obsługa komputera – pakiet Office,

wymagania dodatkowe

  • studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych,
  • znajomość procedur Banku Światowego, EBI,UE, warunków kontraktowych FIDIC oraz kodeksu cywilnego

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  •  kopia dokumentów potwierdzających 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień publicznych.

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje.

Termin składania dokumentów:

    30-11-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
    Oddział w Szczecinie
    ul. Boh. Warszawy 33
    70-340 Szczecin
    z dopiskiem „Oferta pracy – Wydział Zamówień Publicznych”

Inne informacje:

    Informacja o metodach naboru:
    – weryfikacja złożonych aplikacji pod względem formalnym,
    – pisemny test wiedzy (organizacja uzależniona od ilości kandydatów),
    – rozmowa kwalifikacyjna.
    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

    Zatrudnienie na czas trwania projektów

    Dane osobowe kandydatów zawarte w przesłanych ofertach będą przetwarzane przez Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie przy ul. Wroniej 53 jako administratora danych w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podstawą podania danych są przepisy ustawy z dn. 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r., Nr 21, Poz. 94 ze zm.) oraz ustawy z dn. 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (Dz. U. Nr 227, poz. 1505 ze zm.).
    Własnoręcznie podpisane oświadczenia prosimy składać zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie internetowej: http://www.bip.gddkia.gov.pl/tmp/208232846-wzor.pdf

    Oferty niekompletne i dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone komisyjnie 3 miesiące po zakończeniu naboru.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (94)43-25-320 lub (91)43-25-350.