Komenda Miejska Policji w Poznaniu

  • Komendant Miejski Policji
  • specjalista
  • do spraw wprowadzania danych statystycznych do policyjnych systemów informatycznych
  • w Komisariacie Policji Poznań Grunwald

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

    ul. Szylinga 2
    60-787 Poznań

Miejsce wykonywania pracy:

  • Poznań
  • Komisariat Policji Poznań Grunwald
    KMP w Poznaniu
    ul. Rycerska 2 A
    60-346 Poznań

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa baz informatycznych: KSIP, OSADZENI, PESEL i inne,
  • wspomaganie służby/pracy policjantów i pracowników jednostki, w celu rozwiązania bieżących problemów użytkowników związanych z działaniem systemów i aplikacji informatycznych,
  • wykonywanie niestandardowych analiz i wykazów,
  • sprawdzanie poprawności wypełnienia, wprowadzenia oraz korzystania z zawartości policyjnych baz danych,
  • realizacja wytycznych Wydziału Informatyki i Łączności KWP w Poznaniu.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca siedząca, przy obsłudze systemów informatycznych.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Praca jednozmianowa, przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Praca przy komputerze. Budynek kilkukondygnacyjny bez windy, z barierami architektonicznymi.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy administracyjno-biurowej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • posiadanie obywatelstwa polskiego z zastrzeżeniem art. 5 ustawy z 21 listopada 2008r. o służbie cywilnej,
    • korzystanie z pełni praw publicznych,
    • nie skazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
    • obsługa komputera,
    • znajomość i swobodne posługiwanie się programami Exel i Word,
    • umiejętność stosowania aktualnych przepisów i procedur,
    • organizacja pracy własnej.

wymagania dodatkowe

  • 1 rok doświadczenia w pracy polegającej na obsłudze systemów informatycznych,
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do dokumentów o klauzuli

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „tajne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

  • w liście motywacyjnym należy umieścić numer ogłoszenia, pełne dane adresowe oraz numer PESEL

Termin składania dokumentów:

    16-11-2015

    dokumenty proszę przesłać pocztą na adres: Komenda Miejska Policji
    Szylinga 2
    Decyduje data stemple pocztowego !

    – wynagrodzenie wg. mnożnika 1,200 = 2248,61 zł BRUTTO + dodatek stażowy ( max. 20 %)
    – w liście motywacyjnym wymagane jest umieszczenie numeru ogłoszenia, danych kontaktowych, numeru PESEL, oraz odręcznego podpisu,
    – na każde ogłoszenie konieczne jest złożenie osobnej aplikacji,
    oferty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane,
    – aplikacje niekompletne lub nie podpisane nie będą rozpatrywane,
    – oferta winna zawierać tylko wymagane dokumenty w kserokopii, proszę nie załączać oryginałów oraz wszelkich suplementów do dyplomów,
    – lista kandydatów spełniających wymogi formalne i zakwalifikowanych do dalszego etapu naboru ( test pisemny oraz rozmowa kwalifikacyjna) zostanie umieszczona na stronie BIP KMP w Poznaniu, test wiedzy będzie przeprowadzony z zakresu tematycznego ujętego w wymogach niezbędnych,
    – ofert niezakwalifikowanych nie odsyłamy,
    – wszystkie aplikacje po upływie 3 miesięcy zostaną komisyjnie zniszczone,
    – dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 061 841 57 22.
    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.