Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie

  • Dyrektor Generalny
  • specjalista
  • do spraw badań laboratoryjnych
  • w Laboratorium Kontrolno-Analitycznym z siedzibą w Poznaniu

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Adres urzędu

    Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
    Plac Powstańców Warszawy 1
    00-950 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Poznań
  • Laboratorium Kontrolno – Analityczne z siedzibą w Poznaniu
    Al. K. Marcinkowskiego 3
    61-745 Poznań

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wykonywanie badań laboratoryjnych próbek żywności (m.in. metodami tradycyjnymi i instrumentalnymi, ocena organoleptyczna);
  • ocena wyników badań w celu stwierdzenia zgodności z wymaganiami;
  • realizacja powierzonych zadań w ramach systemu zarządzania w Laboratorium zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca w szczególnie trudnych warunkach z odczynnikami chemicznymi – trucizny, stężone kwasy i zasady.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Budynek, w którym mieści się laboratorium nie jest dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, pokój mieści się na III piętrze.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: wyższe kierunkowe w zakresie: chemia, biotechnologia, towaroznawstwo, technologia żywności, chemia żywności.
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego praca lub staż absolwencki w laboratorium
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • wiedza specjalistyczna i umiejętność jej wykorzystania w zakresie prowadzonych badań żywności, m.in. metody tradycyjne i instrumentalne;
    • posiadanie kompetencji: umiejętność analitycznego myślenia;
    • posiadanie kompetencji: zorientowanie na osiąganie celów.

wymagania dodatkowe

  • uprawnienia do przeprowadzenia auditów wewnętrznych w laboratorium;
  • znajomość języka angielskiego (poziom B1);
  • wiedza specjalistyczna i umiejętność jej wykorzystania w zakresie systemu zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO/IEC 17025;
  • posiadanie kompetencji: umiejętność współpracy;
  • posiadanie kompetencji: umiejętność obsługi urządzeń technicznych i narzędzi informatycznych (np. HPLC)

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe ( np. świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu lub inne, z których bezsprzecznie wynika faktyczny okres zatrudnienia/stażu i wykonywane zadania).

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów
  • kopie dokumentów poświadczających umiejętności (zaświadczenia ukończenia kursów, certyfikaty językowe itp.).

Termin składania dokumentów:

    12-10-2015

    Pl. Powstańców Warszawy 1
    lub składać w Kancelarii UOKiK z dopiskiem „LPO-S-Z” (w przypadku przesłania dokumentów pocztą liczy się data stempla pocztowego).

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać oświadczenia o treści wskazanej w ogłoszeniu, podpisane odręcznie i opatrzone datą – do pobrania pod adresem: http://uokik.gov.pl/kariera_w_uokik.php

    Uwaga! Weryfikacja spełniania przez kandydatów wymagań formalnych dokonana zostanie
    na podstawie dokumentów wymienionych w części „wymagane dokumenty i oświadczenia”. W związku z tym podkreślamy, że kompletne aplikacje to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia.
    Przekazanie dokumentów wymienionych w części „kopie innych dokumentów i oświadczenia” nie jest obowiązkowe, jednak będą one podstawą przeprowadzenia oceny spełniania wymagań dodatkowych przez kandydatów.

    Planowane techniki i metody naboru:
    – sprawdzian wiedzy,
    – próbka pracy,
    – rozmowa kwalifikacyjna,

    Zachęcamy do składania ofert osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.

    Proces rekrutacji trwa co najmniej 1 miesiąc od dnia ukazania się ogłoszenia.
    Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomione telefonicznie lub e-mailem.
    Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone po upływie co najmniej 4 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (22) 556 02 44

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.