Izba Skarbowa w Rzeszowie

  • Dyrektor
  • starszy inspektor
  • do spraw identyfikacji i rejestracji podatkowej
  • w Samodzielnym Referacie Obsługi Bezpośredniej

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

    ul. Geodetów 1
    35-959 Rzeszów

Miejsce wykonywania pracy:

  • Przeworsk
  • Urząd Skarbowy w Przeworsku
    ul. Tysiąclecia 1
    37-200 Przeworsk

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie ewidencji podatników, płatników podatków, płatników składek ubezpieczeniowych w celu rejestracji aktualizacji danych oraz kompletności rejestru podatników i płatników,
  • prowadzenie ewidencji pełnomocnictw i upoważnień oraz bieżąca aktualizacja baz danych w tym zakresie w celu wspierania prawidłowej realizacji zadań na innych stanowiskach pracy w urzędzie,
  • gromadzenie i aktualizowanie akt w teczkach rejestracyjnych podatników i płatników.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca o charakterze administracyjno – biurowym, stanowiska pracy zlokalizowane
    w pokojach biurowych. Podstawowe wyposażenie stanowiska pracy to zestaw komputerowy
    z oprogramowaniem. Większość czynności wykonywana jest w wymuszonej pozycji siedzącej – praca z dokumentami, obsługa monitora ekranowego powyżej 4 godzin na dobę. Permanentny kontakt z podatnikami.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniu biurowym oświetlonym przez światło naturalne i sztuczne, wyposażone w zestaw komputerowy z monitorem ekranowym, meble biurowe oraz elektryczne urządzenia biurowe. Lokalizacja w jednym dwukondygnacyjnym budynku biurowym (brak dźwigu osobowego). Wejście do budynku przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Stanowisko pracy nie jest dostosowane do potrzeb osób niedowidzących, niewidomych, niesłyszących i głuchoniemych.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • komunikatywność,

wymagania dodatkowe

  • brak

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie w pracy

Termin składania dokumentów:

    27-04-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Izba Skarbowa
    Geodetów 1

    Za datę wpływu dokumentu przyjmuje się datę złożenia dokumentów w Izbie Skarbowej
    w Rzeszowie lub datę stempla pocztowego. Oferty złożone lub nadane po terminie oraz niekompletne nie będą rozpatrywane. W ofercie należy podać dane kontaktowe (adres do korespondencji, adres e-mail, nr telefonu) oraz numer ogłoszenia. Oświadczenia (wzór do pobrania ze strony www. rzeszow.apodatkowa.gov.pl), list motywacyjny – powinny zawierać datę i własnoręczny podpis kandydata – w przeciwnym razie oferta zostanie odrzucona jako niespełniająca wymogów formalnych. Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru zostaną powiadomieni telefoniczne lub drogą
    e-mailową na wskazany adres poczty elektronicznej o terminie kolejnego etapu naboru.
    Zachęcamy do zapoznania się z wewnętrzną procedurą naboru w Izbie Skarbowej
    w Rzeszowie, która jest dostępna na stronie internetowej www. rzeszow.apodatkowa.gov.pl.
    Metody i techniki naboru:
    I etap: Weryfikacja formalna i analiza złożonych dokumentów, pod kątem spełnienia przez kandydatów wymagań niezbędnych,
    II etap: Pisemny test wiedzy,
    III etap: Rozmowa kwalifikacyjna.
    Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: ok. 2.100 zł.
    Dokumenty złożone przez kandydatów, którzy nie zostali wybrani, za wyjątkiem kandydatów wymienionych w protokole z przeprowadzonego naboru, podlegają zniszczeniu nie później niż w ciągu 30 dni od zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Oferty pozostałych kandydatów, wymienionych w tym protokole, podlegają zniszczeniu po upływie 3 miesięcy od daty zatrudnienia wybranego w naborze kandydata.
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (17) 85 03 631, (17) 85 03 649.
    Nabór jest prowadzony z uwzględnieniem równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane
    z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.