Komenda Powiatowa Policji w Opocznie

  • Komendant Powiatowy
  • starszy inspektor
  • do spraw obsługi systemów informatycznych z zakresu wprowadzania danych statystycznych do policyjnych baz danych
  • w Wydziale Dochodzeniowo- Śledczym

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

    Aleja Dąbrówki 1
    26-300 Opoczno

Miejsce wykonywania pracy:

  • Opoczno

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • PROWADZENIE ELEKTRONICZNEGO REJESTRU CZYNNOŚCI DOCHODZENIOWO- ŚLEDCZYCH;
  • PROWADZENIE ELEKTRONICZNEGO REJESTRU POSTĘPOWAŃ SPRAWDZAJĄCYCH;
  • DOKONYWANIE ANALIZ DANYCH STATYSTYCZNYCH NA POTRZEBY KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W OPOCZNIE ZA POŚREDNICTWEM SYSTEMU ANALITYCZNEGO;
  • WPROWADZANIE, WERYFIKACJA DANYCH W BAZIE „KSIP” /KRAJOWY SYSTEM INFORMACYJNY POLICJI/ I PORÓWNYWANIE ICH Z DANYMI W ELEKTRONICZNYM REJESTRZE DOCHODZENIOWO- ŚLEDCZYM.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • 1) Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy, w pomieszczeniu wyposażonym w komputery i sprzęt teleinformatyczny;
    2) Wysoka temperatura w pomieszczeniu służbowym w miesiącach letnich w znaczny sposób wpływająca na obniżenie kondycji psychofizycznej;
    3) Wykonywanie zadań w siedzibie urzędu i poza nim /możliwe wyjazdy służbowe/.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Budynek dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo, tj.
    – brak progów co umożliwia sprawne przemieszczanie się z niepełnosprawnością ruchową;
    – podjazd umożliwiający wejście do urzędu;
    – toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych;
    – winda.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie bez wymaganego profilu
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • umiejętność obsługi komputera;
    • znajomość pakietu biurowego MS Office;
    • umiejętność obsługi faksu, kserokopiarki, urządzeń telefonicznych;
    • komunikatywność;
    • znajomość Decyzji nr 125 Komendanta Głównego Policji z dnia 5 kwietnia 2013 r. w sprawie funkcjonowania Krajowego Systemu Informacyjnego Policji;
    • wiedza z zakresu ustawy z dnia 06.04.1990 r. o Policji.

wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki;
  • posiadanie prawa jazdy;
  • staż pracy w administracji publicznej 1 rok;
  • prac związana z obsługą baz danych na podobnym stanowisku.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Termin składania dokumentów:

    01-11-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Komenda Powiatowa Policji
    Aleja Dąbrówki 1/brak

    – Dokumenty można składać w siedzibie urzędu lub przesłać pocztą z wyraźnym zaznaczeniem na kopercie- „oferta pracy na stanowisko starszego inspektora”.
    – Decyduje data stempla pocztowego. Nadane po terminie oraz niekompletne nie będą rozpatrywane.
    – W ofercie należy podać dane kontaktowe- adres do korespondencji, e mail, numer telefonu.
    – Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do dalszych etapów naboru o czym będą powiadomieni telefonicznie lub e mailem.
    – Oferty nie spełniające wymagań formalnych zostaną komisyjnie zniszczone.
    – Składane oświadczenia, list motywacyjny muszą być opatrzone datą i własnoręcznie podpisane.
    – Wzory oświadczeń dostępne są na stronie internetowej www.opoczno.policja.gov.pl w zakładce „KADROWE”.
    – Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 44 754 61 17.

    NASZ URZĄD JEST PRACODAWCĄ RÓWNYCH SZANS I WSZYSTKIE APLIKACJE SĄ ROZWAŻANE Z RÓWNĄ UWAGĄ BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ, WIEK, NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ, RASĘ, NARODOWOŚĆ, PRZEKONANIA POLITYCZNE, PRZYNALEŻNOŚĆ ZWIĄZKOWĄ, POCHODZENIE ETNICZNE, WYZNANIE, ORIENTACJE SEKSUALNĄ CZY JAKĄKOLWIEK INNĄ CECHĘ PRAWNIE CHRONIONĄ.