Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie

  • Komendant Powiatowy Policji
  • starszy inspektor
  • do spraw kadr i szkolenia
  • w Zespole Kadr i Szkolenia i Prezydialny

    Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie ul. Kościuszki 31 88-200 Radziejów

Miejsce wykonywania pracy:

  • Radziejów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie czynności kadrowych w stosunku do policjantów i pracowników cywilnych,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z doskonalenia zawodowego i szkoleń policjantów i pracowników cywilnych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze strukturą i obsługą etatową komendy,
  • prowadzenie rejestru postępowań dyscyplinarnych, rejestru skarg i wniosków,
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze strzelaniami i testami z wychowania fizycznego,
  • wykonywanie czynności do planu na czas wojny komendy,
  • zastępowanie sekretarki Zespołu Kadr i Szkolenia i Prezydialny.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca w siedzibie urzędu

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – praca biurowa, praca przy monitorze ekranowym poniżej połowy dobowego czasu pracy, nie występują uciążliwe/szkodliwe warunki pracy, budynek częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych (toaleta w budynku głównym przystosowana dla osób niepełnosprawnych, winda prowadząca na parter budynku, brak jednak udogodnień do poruszania się między kondygnacjami budynku)
    Inne
    brak

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • obywatelstwo polskie,
    • samodzielność,
    • komunikatywność,
    • organizacja pracy własnej,
    • kreatywność,
    • umiejętność obsługi komputera.

wymagania dodatkowe

  • wykształcenie wyższe w zakresie administracji,
  • doswiadczenie zawodowe w administrcji w komórce kadrowej,
  • umiejetność pracy w zespole.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    17-05-2016

    ul. Kościuszki 31
    88-200 Radziejów
    z dopiskiem: oferta zatrudnienia w służbie cywilnej

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
    Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie urzędu lub listownie (decyduje data stempla pocztowego). Oferty nadesłane lub uzupełniane po terminie nie będą rozpatrywane. W ofercie należy podać dane kontaktowe: adres do korespondencji, numer telefonu, e-mail. Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie. Osoby zakwalifikowane do dalszego etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie lub e-mailem o jego terminie. Dodatkowe informacje można uzyskać po nr telefonu (054) 2318411