Podlaski Oddział Straży Granicznej w Białymstoku

  • Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej
  • starszy inspektor
  • do spraw nadzoru budowlanego
  • w Zespole Nadzoru nad Inwestycjami Sekcji Budownictwa i Obsługi Nieruchomości Wydziału Techniki i Zaopatrzenia

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

    ul. Bema 100
    15-370 Białystok

Miejsce wykonywania pracy:

  • Białystok

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowością wykonywania robót budowlanych
  • uczestnictwo w przeglądach obiektów Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku w okresie ich gwarancji i po tym okresie
  • przygotowywanie pism i dokumentacji specjalistycznej w okresie trwania procesu inwestycyjnego
  • udział w przygotowaniu specyfikacji istotnych warunków zamówienia na roboty budowlane
  • sprawdzanie kompletności dokumentacji powykonawczej i prawidłowości wykonania protokołów badań, prób i sprawdzeń
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych, które ulegają zanikowi lub zakryciu
  • uczestnictwo w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych, potwierdzanie wykonania zakresu robót budowlanych zawartych w harmonogramie elementów scalonych

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca w siedzibie urzędu
    – praca w terenie (przeglądy obiektów, nadzór nad realizacją robót budowlanych)
    – praca biurowa
    – wyjazdy służbowe
    – realizacja zadań służbowych pod presją czasu
    – stres związany z odpowiedzialnością zawodową

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – narzędzia i materiały pracy: komputer, drukarka, fax, niszczarka, skaner
    – praca na wysokości powyżej 3 m
    – pomieszczenie biurowe na II piętrze, brak windy
    – w budynku brak podjazdów oraz pomieszczeń higieniczno-sanitarnych spełniających normy dla osób niepełnosprawnych
    – brak podłóg antypoślizgowych

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie budowlane
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w nadzorze lub 3 lata w pracy na budowie: praca w wykonawstwie budowlano-montażowym lub nadzorze
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych lub instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
    • przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa potwierdzona zaświadczeniem wydanym przez tę izbę z określonym w nim terminem ważności
    • znajomość ustawy: prawo budowlane, prawo zamówień publicznych, o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, prawo ochrony środowiska i aktów wykonawczych do tych ustaw, a także znajomość przepisów BHP na budowie
    • umiejętność rozwiązywania problemów, samokształcenia, koordynowania, samodzielność
    • operatywność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole

wymagania dodatkowe

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi (NORMA, WKI-PLAN) specjalistycznych programów do kosztorysowania

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopie świadectw pracy bądź innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, jeżeli kandydat je posiada
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadanie dodatkowych uprawnień
  • kopia zaświadczenia o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa
  • kopie dokumentów stwierdzających uprawnienia budowlane określone w wymaganiach koniecznych

Termin składania dokumentów:

    15-10-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Podlaski Oddział Straży Granicznej
    BEMA 100
    15-370 BIAŁYSTOK

    Oferty otrzymane po terminie i niespełniające wymagań formalnych nie będą rozpatrywane.
    Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie.
    Brak odpowiedzi w ciągu 30 dni od dnia zakończenia naboru jest równoznaczny z niezakwalifikowaniem kandydata.
    Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu procedury naboru.
    Proponowane wynagrodzenie: 2.383,52 zł brutto oraz dodatek za staż pracy.
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (85) 714-52-51, 714-53-14.
    Procedura naboru kandydatów do pracy w korpusie służby cywilnej dostępna jest na stronie Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej w Białymstoku www.podlaski.strazgraniczna.pl
    Podlaski Oddział Straży Granicznej w Białymstoku jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną