Urząd Statystyczny w Gdańsku

  • Dyrektor
  • starszy inspektor
  • do spraw obsługi administracyjnej
  • w Wydziale Administracyjnym

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

    ul. Danusi 4
    80-434 Gdańsk

Miejsce wykonywania pracy:

  • Gdańsk

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie ewidencji i gospodarki środkami trwałymi oraz pozostałymi środkami trwałymi w oparciu o system informatyczny, w tym bieżące dokumentowanie obrotu tymi środkami poprzez wystawianie dowodów oraz znakowanie środków trwałych numerami inwentarzowymi;
  • wnioskowanie o likwidację zużytych środków trwałych, dopilnowanie ich złomowania oraz usunięcia z terenu Urzędu;
  • współdziałanie z komisją inwentaryzacyjną podczas spisów z natury oraz wyjaśnienie ewentualnych różnic;
  • bieżące uzgadnianie z Wydziałem Ekonomicznym stanu ilościowego i wartościowego posiadanego majątku;
  • okresowe kontrole stanu faktycznego środków trwałych.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca biurowa w pozycji siedzącej, przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie, wykonywana w siedzibie Urzędu w budynku biurowym, 5-cio kondygnacyjnym.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Budynek Urzędu posiada windę oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych, a także odpowiednio dostosowane pomieszczenie higieniczno-sanitarne.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub w obszarze gospodarki składnikami rzeczowymi majątku ruchomego.
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość ustawy o służbie cywilnej,
    • znajomość ustawy o statystyce publicznej,
    • podstawowa obsługa programów IT (Word, Excel),
    • rzetelność,
    • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów,
    • wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe,
    • poszukiwanie informacji,
    • współpraca,
    • komunikacja interpersonalna,
    • komunikacja pisemna.

wymagania dodatkowe

  • orientacja na klienta/interesanta
  • myślenie analityczne.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie świadectw pracy

Termin składania dokumentów:

    08-05-2016

    z dopiskiem oferta nr 03/2016

Inne informacje:

    Nabór składa się z trzech etapów:
    I etap: weryfikacja formalna ofert;
    II etap: test wiedzy;
    III etap: rozmowa kwalifikacyjna.
    Kandydatki/kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie o terminie kolejnego etapu rekrutacyjnego.
    List motywacyjny i oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym czytelnym podpisem.
    Oferty niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz uzupełnione lub złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą rozpatrywane. Oferty kandydatek/kandydatów niewyłonionych w trakcie naboru można będzie odebrać w ciągu 1 miesiąca od dnia opublikowania wyniku naboru. Po upływie tego terminu dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.
    Proponowane wynagrodzenie zasadnicze 2529,68 zł brutto.
    Urząd nie odpowiada za treść ogłoszeń zamieszczanych w innych środkach przekazu.
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 58 76-83-150.

    Nasz Urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.