Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lublinie

  • Lubelski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • starszy inspektor nadzoru budowlanego
  • do spraw kontroli
  • w Wydziale Inspekcji i Kontroli

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Adres urzędu

    20-027 Lublin ul. Karłowicza 4

Miejsce wykonywania pracy:

  • Lublin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie działalności inspekcyjnej w zakresie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego
  • prowadzenie postępowań wyjaśniających przyczyny i okoliczności powstania katastrof budowlanych
  • prowadzenie postępowań administracyjnych
  • kontrola obiektów budowlanych pod względem właściwego utrzymania budynków przez właścicieli i zarządców
  • kontrole obowiązkowe obiektów po zakończeniu robót budowlanych
  • czynności kontrolne w stosunku do osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie
  • prowadzenie postępowań w sprawie samowoli budowlanych

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca w siedzibie urzędu oraz poza siedzibą w trakcie wykonywania czynności inspekcyjno-kontrolnych.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • praca przy komputerze, praca na wysokości pow. 3 m (podczas wykonywania czynności inspekcyjno-kontrolnych) oraz prowadzenie samochodu służbowego w ramach kat.B

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe techniczne budowlane
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata stażu pracy w obszarze związanym z budownictwem drogowym
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • uprawnienia budowlane
    • znajomość przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
    • uprawnienia do kierowania pojazdami samochodowymi kategorii B
    • umiejętność obsługi komputera

wymagania dodatkowe

  • doświadczenie w administracji publicznej
  • doświadczenie w wykonywaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności redakcyjne

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie dokumentów potwierdzających staż pracy

Termin składania dokumentów:

    20-05-2016

Miejsce składania dokumentów:

    Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego
    Karłowicza 4
    20-027 Lublin

    (Oferta pracy – starszy inspektor n.b. – budownictwo drogowe)

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

    Oferty odrzucone i niewykorzystane zostaną komisyjnie zniszczone.