Komenda Powiatowa Policji w Braniewie

  • Komendant Powiatowy Policji
  • starszy referent
  • do spraw kadr i szkolenia
  • w Zespole ds. Kadr i Szkolenia

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

    ul. Moniuszki 11a
    14-500 Braniewo

Miejsce wykonywania pracy:

  • Braniewo

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • sporządzanie projektów rozkazów personalnych
  • sprawowanie nadzoru nad terminowością opiniowania policjantów
  • prowadzenie akt osobowych policjantów
  • realizacja zadań dotyczących przyjęć do służby w Policji
  • sporządzanie meldunków miesięcznych o stanie zatrudnienia
  • obsługa prezydialna Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • – praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz innych urządzeń biurowych,
    – zadania wykonywane w siedzibie urzędu.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • – praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
    – stanowisko wyposażone w meble biurowe.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli

wymagania dodatkowe

  • znajomość podstawowych zasad prowadzenia spraw personalnych
  • umiejętność interpretacji przepisów prawnych
  • doświadczenie zawodowe – minimum 6 miesięcy pracy w administracji
  • umiejętność obsługi komputera
  • wykształcenie wyższe

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „ściśle tajne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),
  • kopia dowodu osobistego
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    13-11-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Komenda Powiatowa Policji
    Moniuszki 11 a

    Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

    Oferty niekompletne lub przesłane po terminie (liczy się data wpływu) nie będą rozpatrywane przez komisję.
    Osoby dopuszczone do postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomione telefonicznie.