Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

  • Małopolski Komendant Wojewódzki Policji
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • starszy referent
  • do spraw obsługi kancelaryjno-biurowej pracowni chemii
  • w Laboratorium Kryminalistycznym

    Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków

Miejsce wykonywania pracy:

  • Kraków

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wykonywanie prac kancelaryjno-biurowych, sprawdzanie zgodności nadesłanych dokumentów i materiałów do badań, prowadzenie korespondencji,
  • wykonywanie czynności pomocniczych w trakcie badań, przygotowywanie i kontrola odczynników chemicznych, przygotowywanie ekstraktów i naważek,
  • powadzenie ewidencji sprzętu i odczynników oraz składanie zapotrzebowania na odczynniki i materiały dla pracowni chemii,
  • wykonywanie okresowych i doraźnych zestawień danych statystycznych dot. działalności pracowni chemii.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym, w oświetleniu naturalnym oraz sztucznym, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, w wymuszonej pozycji ciała. W trakcie wykonywania czynności badawczych kontakt z odczynnikami chemicznymi oraz z materiałem potencjalnie zakaźnym. Pracownik wykonuje czynności pomocnicze w trakcie analiz wykonywanych przez biegłych z zakresu badań chemicznych. Realizuje także czynności związane z obiegiem i ekspedycją korespondencji i materiału dowodowego oraz prowadzi dokumentację materiałowo-sprzętową pracowni badań chemicznych.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Pomieszczenia Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Krakowie usytuowane na II, III i IV piętrze oraz pomieszczenia garażowe budynku C na terenie KWP w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109-nie w pełni dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością narządów ruchu (m.in. wąskie drzwi do pomieszczeń biurowych, brak wind dla niepełnosprawnych, brak odpowiednich sanitariatów). Podstawowe wyposażenie stanowiska:
    – pomieszczenie biurowe: zestaw komputerowy, meble biurowe, telefon,
    – pomieszczenie laboratoryjne: sprzęt analityczny, szkło laboratoryjne.
    Dodatkowo obsługa innych urządzeń biurowych: kserokopiarka, fax, niszczarka papieru, skaner.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • powyżej 6 miesięcy stażu pracy w laboratorium,
    • podstawowa wiedza z zakresu chemii kryminalistycznej, metod badawczych,

wymagania dodatkowe

  • poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą TAJNE lub wyrażenie zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej
  • umiejętność organizacji pracy własnej, współpracy, komunikowania się, obsługa komputera.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopie świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających wymagany niezbędny staż pracy w laboratorium,
  • zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu.

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą TAJNE lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych

Termin składania dokumentów:

    13-04-2015

    Wydział Kadr i Szkolenia – Sekcja ds. Doboru Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków

    Proponowane wynagrodzenie: 2 023,75 zł brutto + dodatek za wysługę lat. W liście motywacyjnym należy podać stanowisko i numer ogłoszenia 168 513. Prosimy o skorzystanie ze wzorów oświadczeń obowiązujących przy naborach, które są dostępne na stronie KWP w Krakowie, w zakładce „Praca w Policji” (http://malopolska.policja.gov.pl/kadry/ksc-dokumenty-do-pobrania). O terminowości wpływu oferty do KWP w Krakowie decyduje data stempla pocztowego. Oferty otrzymane po terminie lub przesłane e-mailem nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani do dalszych etapów naboru zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem o ich terminie. Do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Dokumenty aplikacyjne są brakowane wg obowiązujących przepisów w KWP w Krakowie. Kompletne oferty to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty. List motywacyjny, CV oraz oświadczenia powinny być podpisane własnoręcznie i opatrzone datą. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 12 615-40-68.