Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa-Śródmieście

  • Komendant
  • starszy referent
  • – kierownik kancelarii

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

  • ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej

Adres urzędu

    01-558 Warszawa
    ul. Mierosławskiego 22

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • przyjmowanie, rejestracja, przesyłanie lub przekazywanie korespondencji jawnej
  • przesyłanie i odbiór faksów
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji w systemie informatycznym
  • obsługa platformy ePUAP
  • egzekwowanie od wykonawców prawidłowego wykonania, opis i kierowanie do teczek dokumentów
  • przedkładanie wpływającej korespondencji komendantowi lub zastępcy
  • doraźne wykonywanie obowiązków kierownika kancelarii tajnej

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca biurowa, sporadyczne wyjazdy służbowe, obsługa komputera powyżej 4 godz.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • komputer; bariery architektoniczne – brak windy

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z ochroną informacji niejawnych
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych – TAJNE
    • podstawowe przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych
    • praktyczna umiejętność obsługi administracyjnej i archiwizacji dokumentów

wymagania dodatkowe

  • rok pracy na stanowisku w kancelarii
  • przeszkolenie w zakresie archiwizacji dokumentów
  • praktyczna obsługa systemów informatycznych oraz urządzeń do przesyłania dokumentów
  • przeszkolenie specjalistyczne dla personelu kancelarii tajnych

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „tajne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),
  • dokumenty potwierdzające dotychczasowy przebieg pracy

Termin składania dokumentów:

    10-10-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Wojskowa Komenda Uzupełnień
    Warszawa-Śródmieście
    Mierosławskiego 22

    Przybliżona kwota wynagrodzenia zasadniczego brutto – 2400 PLN.
    Informacje dodatkowe tel.: 261 877 080. lub 261 877 632.