Izba Skarbowa w Poznaniu

  • Dyrektor
  • starszy specjalista
  • w Samodzielnym Oddziale Wsparcia Zarządzania Izby Skarbowej w Poznaniu

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 5

    Plac Cyryla Ratajskiego 5
    61-726 Poznań

Miejsce wykonywania pracy:

  • Poznań

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • kształtowanie i realizowanie procesów zarządczych w izbie skarbowej i urzędach,
  • integrowanie systemów zarządzania funkcjonujących w izbie skarbowej,
  • prowadzenie spraw dotyczących struktury organizacyjnej izby skarbowej i podległych urzędów skarbowych, w tym projektu regulaminu organizacyjnego izby lub jego zmiany, a także prowadzenie spraw związanych z zatwierdzaniem i kontrolą zgodności z prawem regulaminów organizacyjnych podległych jednostek organizacyjnych,
  • prowadzenie spraw dotyczących tworzenia i nadzorowania systemu prawa wewnętrznego, w tym opracowywanie i opiniowanie projektów wewnętrznych aktów prawnych,
  • przygotowywanie, ewidencjonowanie i przechowywanie upoważnień Dyrektora dla pracowników Izby Skarbowej do wydawania w jego imieniu decyzji administracyjnych i załatwiania spraw,
  • współpraca z innymi organami i instytucjami.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • praca biurowa w siedzibie urzędu.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • praca wykonywana przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: wyższe
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • znajomość zagadnień dotyczących kontroli zarządczej, zarządzania ryzykiem wewnętrznym,
    • znajomość przepisów prawa podatkowego,
    • zdolność logicznego myślenia,
    • umiejętność planowania i organizowania pracy na własnym stanowisku pracy,
    • samodzielność i kreatywność,
    • dokładność i systematyczność,
    • umiejętność działania w stresie i pod presją czasu,
    • łatwość komunikowania się, umiejętność współdziałania oraz pracy w zespole.

wymagania dodatkowe

  • wykształcenie prawnicze, ekonomiczne lub administracyjne,
  • znajomość programów WORD, EXEL,

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopie dokumentów potwierdzających staż pracy, kwalifikacjie,uprawnienia i umiejętności kandydata

Termin składania dokumentów:

    25-09-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Izba Skarbowa
    Pl. Cyryla Ratajskiego 5

    z dopiskiem „oferta pracy – WZ”

    Umowa o pracę pracę na czas określony. O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego lub data wynikająca z datownika urzędu. Oferty nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie postępowania rekrutacyjnego. Życiorys, list motywacyjny oraz wszystkie oświadczenia powinny zawierać oryginalny podpis kandydata. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.
    Dodatkowe informacje uzyskać można pod nr telefonu 61 85-86-216