Kuratorium Oświaty w Warszawie

  • Mazowiecki Kurator Oświaty
  • wizytator

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 4

    Al. Jerozolimskie 32
    00-024 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Warszawa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wykonywanie zadań z zakresu nadzoru pedagogicznego,
  • udzielanie odpowiedzi na korespondencję związaną z zakresem obowiązków,
  • opiniowanie aktów prawnych,
  • prowadzenie dokumentacji spraw zgodnie z Instrukcją kancelaryjną oraz Rzeczowym wykazem akt,
  • wykonywanie zadań związanych z realizacją lokalnej polityki oświatowej zgodnej z polityką oświatową państwa.

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Reprezentowanie urzędu na zewnątrz, praca w siedzibie urzędu jak i poza nią, praca przy komputerze.

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • Urząd częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych ( winda), urząd nie jest przystosowany dla potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

    Inne

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • nauczyciele posiadający wykształcenie wyższe magisterskie, mający co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej i:
    • ukończone formy doskonalenia w zakresie administracji lub zarządzania lub,
    • co najmniej dwuletni staż pracy na stanowisku kierowniczym w szkole, placówce lub w zakładzie kształcenia nauczycieli lub,
    • co najmniej dwuletni staż pracy w urzędzie organu sprawującego nadzór pedagogiczny nad szkołami i placówkami, lub w urzędzie organu prowadzącego szkoły lub placówki na stanowisku związanym z organizacją pracy szkół i placówek,
    • nauczyciele akademiccy posiadający co najmniej pięcioletni staż pracy w szkole wyższej i ukończone formy doskonalenia w zakresie administracji lub zarządzania.

wymagania dodatkowe

  • znajomość systemu oświaty,
  • znajomość problematyki kształcenia specjalnego,
  • znajomość problematyki pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym,
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint),
  • komunikatywność i samodzielność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole.

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (Dz.U. z 2006 r. Nr 125 poz.869),
  • kopie dokumentów potwierdzających staż pracy pedagogicznej,
  • potwierdzenie aktualnego zatrudnienia, gdy kandydat pozostaje w zatrudnieniu,
  • akt nadania stopnia awansu zawodowego,
  • kopie świadectw pracy.

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów:

    15-09-2015

Miejsce składania dokumentów:

    Kuratorium Oświaty
    Aleje Jerozolimskie 32
    Kancelaria pok. 107
    Dokumenty prosimy składać w zamkniętych kopertach z podanym numerem ogłoszenia.

Inne informacje:

    Techniki naboru:
    1. weryfikacja formalna,
    2. analiza merytoryczna aplikacji,
    3. rozmowa kwalifikacyjna i/ lub test.
    Przewidywane wynagrodzenie zasadnicze ok. 2.600 zł brutto.
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (22) 551-24-00 wew. 1032 i 1031.
    Tylko kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej lub testu. Oferty odrzucone zostaną zniszczone.