MS Project od A do Z

Charakterystyka:

MS Project jest komputerowym programem wspomagającym codzienną pracę Project Managerów na całym świecie. Może być także wykorzystany przez Kierowników, Dyrektorów  oraz Specjalistów którzy prowadzą lub nadzorują różnego rodzaju przedsięwzięcia (marketingowe – eventy, promocje; projekty UE, badawcze, w tym badania wieloośrodkowe, projekty HR oraz ogólnofirmowe). Umiejętność pracy z programem MS Project ułatwia w znacznym stopniu pracę z innymi programami tego typu (oprogramowanie typu freeware oraz inne programy dla PM). Różnice w oprogramowaniu obejmują interfejs i dostępne funkcjonalności, a nie samą metodykę pracy.

Oferowane przez nas szkolenie gwarantuje zdobycie umiejętności planowania, kontrolowania i raportowania pracy i budżetu  z wykorzystaniem programu MS Project. Teoretyczna część szkolenia została zaprojektowana w oparciu o metodologię PMI oraz Best Practices.

Szkolenie ma charakter dwudniowego warsztatu interaktywnego, w czasie którego zdobyta wiedza od razu zastosowana jest w praktyce. Pracujemy zarówno na przykładach z życia codziennego (np. remont mieszkania), jak i skomplikowanych projektach wymagających zaangażowania wielu osób i jednostek (obejmujące również własne projekty  uczestników).

Cel szkolenia:

– zapoznanie z obsługą i możliwościami wykorzystania programu MS Project
– efektywne wykorzystywanie MS Project w codziennej pracy: Project Managera, Specjalisty, Kierownika
– nabycie umiejętności planowania,  harmonogramowania,  kontroli  postępu w projekcie, budżetu i zasobów oraz raportowania realizowanych przedsięwzięć za pomocą MS Project
– nabycie / przypomnienie podstawowych pojęć dotyczących zarządzania projektami oraz zastosowanie wiedzy w pracy z programem MS Project

Główne korzyści:

– Więcej projektów zakończonych sukcesem i w terminie
– Lepsze planowanie i komunikowanie projektów wszelkim interesariuszom
– Znajomość oprogramowania na którym pracują Project Managerowie na całym świecie
– Umiejętność  obsługi i efektywne wykorzystywanie programu MS Project na wszystkich etapach zarządzania projektem (planowanie, zapewnienie zasobów, realizacja, kontrola, raportowanie)
– Wiedza kiedy zastosować program, a kiedy go nie stosować (program jest tylko narzędziem)
– Poznanie innych zastosowań programu w codziennej pracy (np. kontrolowanie przebiegu kilku projektów, planowanie budżetu działu)
– Umiejętność sporządzania planów projektu w programie MS Project

Cena szkolenia: 2079 zł W cenie szkolenia:
  • Certyfikat udziału
  • Przerwa kawowa
  • Lunch
  • Materiały szkoleniowe
Data: 2014-12-22 Adres:

Mazowieckie
Warszawa
02-001
Al. Jerozolimskie 81

Wyślij zapytanie do organizatora
Tytuł
Treść
Twój e-mail
Zabezpieczenie antyspamowe