Rozliczenie końcowe projektów realizowanych w ramach POIiŚ

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniu pt. „Rozliczenie końcowe projektów finansowanych w ramach POIiŚ”. Szkolenie to przeznaczone jest głównie dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, a, dzięki temu, że poruszoną zostaną zagadnienia związane z Nową Perspektywą POIiŚ na lata 2014-2012, także potencjalnych beneficjentów POIiŚ w przyszłości.

Szkolenie porusza tematy związane z rozliczeniem projektu, takie jak: przygotowanie wniosku o płatność końcową wraz z załącznikami, przygotowanie do kontroli, rodzaje i sposoby przeprowadzania kontroli, monitoring projektu, archiwizacja dokumentacji projektowej, trwałość projektu, efekt ekologiczny i wiele innych. Program jest dostępny pod adresem: www.szkoleniapois.pl/program__rozliczeniekoncowe/.

Ponadto, podczas drugiego dnia szkolenia, przedstawione zostaną informacje o Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, w tym ogólny zarys i założenia, priorytety, działania, informacje dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów.

Szkolenie trwa dwa dni – 19 i 20 marca 2015 roku w hotelowej sali konferencyjnej, w centrum Warszawy.

Udział w szkoleniu obejmuje: dwa dni zajęć (wykłady, ćwiczenia, case studies), wyżywienie (przerwy kawowe podczas zajęć, dwa obiady, kolację pierwszego dnia oraz śniadanie drugiego dnia), nocleg w pokoju dwuosobowym (za dopłatą istnieje możliwość zakwaterowania w pokoju jednoosobowym, jak również wykupienia uczestnictwa bez noclegu).

Wszelkie dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.szkoleniapois.pl, drogą mailową:kontakt@szkoleniapois.pl lub telefonicznie: 511 068 840.

Cena szkolenia: 1290 zł W cenie szkolenia:
  • Materiały szkoleniowe
  • Zakwaterowanie
  • Lunch
  • Przerwa kawowa
  • Parking
  • Certyfikat udziału
Data: 2015-03-19 Adres:

Mazowieckie
Warszawa
Centrum
00-241

Wyślij zapytanie do organizatora
Tytuł
Treść
Twój e-mail
Zabezpieczenie antyspamowe