Najbardziej pracowitą spośród 16 izb skarbowych okazała się Izba Skarbowa w Łodzi. Drugie miejsce zajęła Izba Skarbowa w Poznaniu, a trzecie Izba Skarbowa w Gdańsku. Wśród ośrodków Krajowej Informacji Podatkowej najbardziej pracowity był ośrodek w Toruniu.
Dużo więcej zwycięzców jest wśród urzędów skarbowych. Najwięcej nagrodzonych jest w województwie zachodniopomorskim, bo aż siedem. Na drugim miejscu wśród liczby nagrodzonych urzędów plasują się województwa: łódzkie, wielkopolskie i kujawskoBanki Kujawsko-PomorskieAdresy banków na Kujawach ! Banki na mapie, planowanie dojazduBanki.Pf.pl -pomorskie. W tych regionach nagrodzonych jest po sześć urzędów. Brązowy medal otrzymują województwa: świętokrzyskie i mazowieckie, które mają po trzy nagrodzone urzędy. Dwa urzędy wyróżniliśmy w województwie dolnośląskim. Po jednym w województwach: lubuskim, śląskim, podkarpackim, lubelskim, pomorskim.
Najbardziej skutecznym wyspecjalizowanym urzędem skarbowym został Pierwszy Wielkopolski Urząd Skarbowy w Poznaniu. Wśród dużych urzędów pierwsze miejsce zajął Urząd Skarbowy w Koninie. Duża rywalizacja była w średnich urzędach skarbowych. Tu urzędów, które się nie mylą (są najbardziej efektywne), na pierwszym miejscu – czyli z taką samą liczbą punktów – jest aż osiem – w: Żyrardowie, Wolsztynie, Ząbkowicach Śląskich, Nowym Tomyślu, Kozienicach, Myśliborzu, Białogardzie i Kołobrzegu. Podobnie jest z małymi urzędami. Pierwsze miejsce przypadło pięciu urzędom w: Radziejowie, Kazimierzy Wielkiej, Polkowicach, Wąbrzeźnie, Chełmnie.
W kategorii pracowitości w urzędach wyspecjalizowanych pierwsze miejsce przypadło Kujawsko-Pomorskiemu US w Bydgoszczy. W dużych urzędach – Urzędowi Skarbowemu w Sieradzu. Średnim najbardziej pracowitym urzędem jest Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim, a małym Urząd Skarbowy w Aleksandrowie Kujawskim.